O nás

Kamila Boubelíková marketingové konzultace

Hlavní postavou a zakladatelkou Juicy Marketing je Kamila – ano, ta osoba na fotce, to jsem já.

Už ani nevím jak dlouho (tedy vlastním vím, ale již nechci ty roky počítat) mě to táhne k marketingu. Už na střední jsem se angažovala v marketingu pro naší fiktivní firmu a brala jsem to velmi vážně. Zájem o to tajemno za slovem „marketing“ mě nepustil ani na výšce a tak jsem mezi předměty volila ty, které se marketingu alespoň trochu dotýkaly. I při psaní své diplomové práce jsem se tématu nepustila. Elektronické tržiště Centrade, obchodování a propagace na internetu …a vyplatilo se, můj VŠ marketingový guru prof. Eduard Stehlík z VŠE mne nominoval na nejlepší ročníkovou diplomovou práci. První jsem sice nebyla, ale být mezi 3 nejlepšími mezi stovkami těch dalších…to také potěší a já jsem na to stále velmi hrdá.

No a proč v Juicy Marketing používáme „my“? Nechci nikomu namlouvat, že jsem Ferda mravenec, práce všeho druhu a jsem expert na vše v marketingu. Jak všichni víme, kdo dělá vše, neumí pořádně vlastně nic.

Kamila je hlavní osobou, která celý projekt zastřešuje, chodí s vámi na schůzky a pokud je to třeba, nasmlouvá pro vás ověřené externí specialisty a subdodavatele. Vy tedy dostáváte kompletní balíček a nemusíte shánět tiskárnu, kde vytisknout vizitky, které vám udělala známá grafička, ale vy vlastně nevíte, co s tím dál. Nenecháme vás plavat ve vodách, ale naučíme vás plavat. Možná to bude na začátku trochu boj, ale určitě vám hodíme záchranný kruh.

Jako tým umíme hodně

  • grafické práce
  • webové stránky
  • SEO, PPC, copywriting
  • marketingové strategie
  • marketingové plánování
  • branding (brand key)
  • analýzy marketingového mixu
  • marketingový výzkum
  • sociální sítě
  • tisk a venkovní reklama všeho druhu

Jaké mezinárodní koření používám?

Abych o sobě mohla hrdě tvrdit, že marketingu rozumím a mám s ním intenzivní osobní zkušenosti, pracovala jsem pro řadu firem na straně dodavatele i odběratele (Unilever, Danone, Advertures, Centrade – Český Telekom).
Strávila jsem také pár měsíců v zahraničí (Kanada, Londýn), abych vypilovala angličtinu a poznala místní kancelářskou práci.
Baví mě také lektorská činnost a tak jsem 2 roky pracovala jako lektorka marketingu pro projekt Ženy umí podnikat. Za tu dobu mi prošlo pod rukami téměř 200 žen podnikatelek.

Poslední roky se naplno věnuji Juicy Marketing – školím, poskytuji individuální konzultace na krátkodobé i dlouhodobé bázi.

Zeptejte se, jak mohu pomoci i vašemu podnikání.

Ráda se s vámi potkám
Ing. Kamila Boubelíková

Přesunout se na začátek