Způsob spolupráce

Každou zakázku chápeme jako individuální projekt a tak k jeho řízení přistupujeme. Dle potřeb zákazníka a jeho zakázky vytvoříme projektový tým specialistů přesně na míru.

  • Dlouhodobá spolupráce- kompletní outsourcing marketingových služeb

    Domluvené marketingové aktivity necháte na nás, uspoříme váš čas i finance, umíme totiž najít efektivní řešení, které bude sedět vašemu rozpočtu.

  • Individuální konzultace
    Společně probereme, co vás v marketingu trápí a domluvíme další kroky.

  • Lektorská činnost nás baví

    S Kamilou se můžete potkat na kurzech na zakázku i otevřených kurzech.

Ať už se jedná o marketingové analytiky, stratégy či plánovače, vybereme ty správné realizátory, na nákup médií volíme mediální guru, PR připravuje osoba s dlouholetou zkušeností v PR odděleních včetně tiskové mluvčí mezinárodní společnosti.
Nasmlouváme vhodné třetí specializované agentury, které pro nás zpracovávají např. marketingový výzkum či realizují BTL aktivity.
Můžete se spolehnout na profesionální koordinaci všech zúčastněných specialistů a externích agentur. Ano, nebojíme se velkých zakázek, protože s nimi máme zkušenost. Zkušenosti máme s projekty o rozpočtu pár tisíc až po desítky milionů, ale ty aktivity, jejímž cílem bylo blaho ostatních a ne komerční užitek, nás také baví.

Více o týmu se dočtete zde.

Platíte vždy pouze za odvedenou práci konkrétního specialisty, žádné agenturní poplatky a spoustu administrativy.

Chcete posunout marketing ve vaší firmě? Kontakt najdete zde.

Přesunout se na začátek